1. MSGROUP /
 2. Сайт візитівка

Створення сайту візитки під ключ

Вирішуючи завдання, пов'язані зі стартом бізнесу, не потрібно вдаватися до створення складних корпоративних сайтів, на початку шляху буде достатньо сайту-візитки. За допомогою такого дієвого доповнення можна заявити про себе в мережі, виділити важливі пункти інформації, а також відобразити товари, послуги, контактні дані, карту проїзду. На сторінках вказується лише основна корисна інформація, але вона дає зрозуміти потенційним клієнтам початок бізнесу, показує основні переваги, що виділяють компанію серед конкурентів.

Тонкощі створення сайту-візитки

Для розробки проекту не потрібно виділяти великі суми, спосіб донесення інформації вважається недорогим, але дуже ефективним. Сайт стане гарним рішенням для новачків в інтернет-бізнесі, а також підійде тим особам, які планують у найближчому майбутньому зрости у великий веб-проект.

Ресурс можна сміливо назвати повноцінним та насиченим інформацією, сайт візитка може містити безліч сторінок, їх кількість необмежена, а функціональність приємно здивує. Фірми малого або середнього бізнесу все частіше звертають увагу на співвідношення вартості та якості, демократична ціна приваблює новачків ніші. Над усіма етапами працюють експерти, а керувати сайтом ви зможете через кастомний двигун нашої студії, що відкриває можливості проводити самостійне адміністрування, своєчасні оновлення, вносити інформацію та додавати картинки та відео.

Відмінність наших візиток від пропозицій конкурентів

Роботу над усіма процесами виконує команда з Києва, що налічує 10 осіб, на виході клієнт отримує проект чудової якості. Основною метою співробітників є розробка дієвого інструменту, тому можливий потенціал фахівці реалізують максимум, виконуючи процес ретельно і якісно. Сайт візитівка, виготовлена ​​у Києві, неодмінно стане обличчям компанії в інтернеті, гарною платформою для завантаження контактів та товарів, що швидко привабить нових покупців.

У момент розробки наші фахівці виконують комплекс процесів, ретельно опрацьовують етапи створення, враховуються поведінкові фактори, можливий трафік, а також діяльність фірм, що конкурують. У перелік важливих перевірок, які допомагають спеціалістам веб-студії «MSGROUP» вивести сайт у лідери, варто зазначити наступне:

 1. Виділяються плюси та мінуси конкурентів, проводиться моніторинг діяльності через загальнодоступні послуги.
 2. Маркетингові дослідження стають основою для роботи над концепцією, стратегією продажу та структурою проекту.
 3. Щоб потенційний споживач став постійним покупцем, малюється аватар клієнта, створюються індивідуальні «зачіпки».
 4. Відбувається розробка торгових пропозицій, співробітники підключають метрику, що допомагає аналізувати вчинки клієнтів, для досягнення максимальних результатів команда слідкує за тенденціями.
 5. Дизайн можна сміливо назвати ексклюзивним, оскільки при створенні не використовуються шаблони або заїжджені принципи.

Замовляючи сайт у Києві в інтернет-агентства «MSGROUP», клієнт не отримує сирий проект з однією сторінкою, в користування надходить SEO-оптимізований продукт з унікальним оформленням, гарним функціоналом та сучасним інтерфейсом.

Базові функції та вартість роботи

Після розробки оформлення творчим та талановитим дизайнером, за бажанням замовника, вносяться правки до того моменту, поки результат його не влаштує. Спочатку команда надає веб-сайт, що містить 3 сторінки: для розміщення контактів, головну та внутрішню. У вартість створення веб-сайту від «MSGROUP» входить:

 1. Система CMS для наповнення інформацією, фотографіями, корисними статтями та роликами.
 2. Наповнення головної сторінки текстом та графічними доповненнями.
 3. Для доступності та комфорту клієнтів вбудовується вікно пошуку по сайту, функція зворотного зв'язку (замовлення дзвінка), галерея фотографій та онлайн-консультант.
 4. Наповнення необхідної кількості сторінок.
 5. СЕО-оптимізація з урахуванням можливості просування проекту та адаптація платформи під системи пошуку.

Кому потрібен сайт-візитка

Варіант відмінно підійде для керівника, який тільки почав просувати інтернет-бізнес, людям, які потребують створення піар-компанії фірми або участі в тендерах. Хоча ресурс носитиме презентаційний характер, правильно підібрана концепція і структура стануть відмінним поштовхом для продажу в мережі. Всі деталі платформи легко коригуються, інформацію можна додавати та змінювати за рахунок системи управління CMS.

Відразу після здачі роботи, фахівці нададуть клієнту повний доступ до функціоналу, за необхідності проведуть навчання та проконсультують із важливих питань безкоштовно. За умови нестачі вільного часу замовник може розраховувати на підтримку ресурсу професіоналами веб-студії за окрему плату.

Етапи розробки сайту візитки у Києві

Після презентації співробітники із задоволенням реалізують розкручування чи підтримку нової платформи. До переліку послуг входить СЕО-просування, впровадження таргентингової та платної реклами на популярних розважальних ресурсах та соціальних мережах.

Етапи створення платформи:

 1. Обговорення та знайомство з бізнесом, презентація, аналіз ніші, проводиться консультація клієнтів, уточнюються терміни, а також укладається договір, передоплата складає 50% від вартості сайту.
 2. Після проведення маркетингового аналізу, складання та підписання технічного завдання, до роботи приступає дизайнер.
 3. Наступний етап передбачає промальовування макета головної та внутрішніх сторінок, всі коригування замовника суворо враховуються.
 4. Виготовляються технічні роботи: адаптивна верстка та програмування, СЕО оптимізація, а також встановлення захисту.
 5. Наповнення контенту включає написання унікальних текстів, запуск проекту, перевірка на можливі помилки.
 6. Демонстрація функціонала клієнту та кінцева оплата у 50%.
 7. Останнім етапом стане публікація веб-сайту на постійному хостингу.

Ціна розробки проекту у web-студії MSGROUP у Києві варіюється в залежності від уподобань замовника, що не входять до базової комплектації візитки, враховується складність роботи, обсяг та витрачений на процеси час. Після ретельного вивчення всіх подробиць бізнесу можна дізнатися про приблизну кінцеву вартість послуг.

надіслати запит
Цікавить розробка сайтів або послуги інтернет-маркетингу? Заповніть форму нижче та надішліть заявку на прорахунок
На вказаному номері є: ;
відгуки клієнтів

Good communication. Good work.

KOTNIS. Software Developer, Poland, Wroclaw

Оценка 5

These guys are awsome, they did a perfect job. I'm very happy with the final result. The communication was very good, this team is very professional and flexible and very high quality. They helped me with thinking and testing to improve the final product. Very high reccomended!

Wilfred Bosman, Netherlands, Amsterdam

Оценка 5

MSGROUP was able to complete the job at good rate... I am planning on working on more projects later. A++

Faizal Johnson,

Оценка 5

After few weeks and several freelancer trials. I was able to hire msgroup and he was able to help me get this project done. It was very good meeting this person and I am now able to complete this project. Good A++ Freelancer Highly recommended

Faizal Johnson, USA, Houston

Оценка 5

Excelente work

Martin, Italy, Roma

Оценка 5

Excellent job, will definitely work with him again

Ihor Kyselov, USA, Boston

Оценка 5

All the questions were handled professionally. Always updates about how the work goes. We will continue the cooperation for further maintenance and new features to be implemented.

Patrick Edmond, Republic of Moldova, Kishinev

Оценка 5

Once again. Great Working together on this project. We are please with result msgroup was able to get us. The price and communication was good. We are hoping for a long working relationship. Good A++

Faizal Johnson,

Оценка 5

Great work. Nice to cooperate with.

KOTNIS. Software Developer, Poland, Wroclaw

Оценка 5

Fantastic jobs! Very good attitude. Will hire him again.

Jack Chan, Australia, Canberra

Оценка 5

ru