1. MSGROUP /
 2. Створення Landing Page

Створення Landing Page

Команда професіоналів веб-студії MSGROUP пропонує замовити не просто розробку лендингу, а створення складного в технічному плані, але максимально доступного для візуального сприйняття проекту, покликаного виконати всі поставлені завдання.

Лендінгом називають продає односторінок, основною метою якого є конвертація відвідувачів сайту в покупців продукту чи послуги. Джерелом трафіку, як правило, є реклама в Google AdWords, реклама в соціальних мережах (SMM) або розсилки. Лендінг містить унікальну пропозицію, здатну мотивувати людей здійснити дзвінок, зробити замовлення, залишити заявку на зворотний зв'язок або підписатися на розсилку нових повідомлень.

Безперечні переваги лендінгу

Серед важливих критеріїв фахівці виділяють таке:

 1. Відвідувачі зосереджують увагу одному конкретному реченні від постачальника товару.
 2. Залежно від налаштувань рекламних джерел та тематики конверсія варіюється від 2% до 45%.
 3. Ретельно продумані елементи можуть мотивувати та добре стимулювати користувачів до виконання дії.

Співробітники студії «MSGROUP» завжди зосереджені на позитивному результаті, для досягнення успіху команда має досвід та особистий креатив, включають у роботу унікальні ідеї, стилі подачі інформації. Досягти показника конверсії у максимальні 45% допомагає ретельний аналіз попиту цільової аудиторії та пропозицій конкурентів у потрібному сегменті ринку. Щоб покращити сприйняття ексклюзивної пропозиції, вона поєднується з яскравим та ефектним дизайном. «Лендінг пейдж» за потреби оптимізується, налаштовується, рекламується та вдосконалюється з однією метою – щоб продукт привернув увагу споживача, а інформація мотивувала до певної дії.

Кому потрібне створення landing page

Співробітники студії готові ретельно опрацювати і скласти заголовок, що чіпляє, це буде максимально чіткий заклик до дії, пропозиція сфокусує споживача на цілі. Для організації правильного сприйняття сайту враховуються закони маркетингу, розміщуються якісні фото та ролики, розміщуються нагороди, а також дипломи, виділяється місце під сертифікати. Розробку лендингу замовляють для таких цілей:

 1. Запропонувати ЦА конкретну продукцію чи послугу.
 2. Виникає потреба у проведенні гарної акції для підвищення продажів напередодні свят.
 3. За бажання швидко збільшити клієнтську базу.
 4. Прискорити отримання прибутку від угод.

Особливу увагу фахівці веб-студії приділяють контенту, при складанні текстів враховується психологічне сприйняття людей, фактори поведінки та загальна специфіка лендингу, що стосується вимог до статей, досягається унікальність інформації, що подається. При наповненні сайту використовується лише конкретика та цифри, ключові моменти подаються у доступній формі для користувачів.

Проект створюється на основі нашої системи CMS для можливості самостійної корекції інформації. Серед вигод для клієнта нашої компанії варто виділити:

 1. Витрачений грошовий вклад швидко окупиться, вкладення стануть інвестиціями, за короткий проміжок кошти почнуть примножуватися.
 2. При просуванні замовник самостійно контролює бюджет реклами, як основного методу презентації товару.
 3. Метод розкручування PPC дуже дієвий, перших відвідувачів можна спостерігати буквально після 2-3 годин після запуску ресурсу, щоб отримати прибуток не доводиться довго чекати.
 4. Замовивши створення Landing Page, можна істотно скоротити витрати, розробка обходиться в 1,5-2 рази дешевше за інші сайти, хоча конверсія значно перевищує ці платформи.
 5. Контент створюється досить швидко, деякі веб-ресурси доводиться чекати по 3-5 тижнів, односторінок надходить у розпорядження замовника через 2-3 тижні.

За відсутності вільного часу колектив візьме він зобов'язання з підтримки сторінки.

Етапи розробки лендінгу

На першій стадії робіт колектив студії визначає чіткі завдання та цілі по відношенню до сторінки, що продає, всю важливу інформацію може надати клієнт компанії або вивченням даних займаються експерти.

Наступна стадія розробки передбачає створення структури, необхідно виробити унікальну пропозицію, серед кількох заголовків клієнт студії зможе особисто підібрати оптимальний варіант. Під розміщення виділяються найпомітніші місця з урахуванням психологічних факторів користувачів мережі. Тексти, що продають, складають копірайтери з досвідом, приймається в роботу виключно унікальний контент, який повністю розкриватиме вигоди для покупця. Після погодження важливих нюансів сайт потрапляє до дизайнера, макет згодом презентують замовнику, зміни вноситимуться доти, доки клієнт не буде повністю задоволений результатом. Завершальною стадією є верстка та програмування, а без тестування швидкості завантаження, адаптивності, кросбраузерності та зручності у використанні не обходиться жоден проект команди.

Ціна створення лендингу в Києві та по території України

При співпраці з веб-студією «MSGROUP» вартість робіт стартує від 600 у.о., за цю суму замовник купує сторінку, що продає, здатну залучити відвідувачів унікальним дизайном і зробити кожного 6-го людини постійним клієнтом.

Ціна залежатиме від деяких факторів, серед них:

 1. Складність робіт над візуальним оформленням та кількість промальованих екранів.
 2. Складність функціоналу, кількість мовних версій, допоміжні можливості типу калькуляторів, оплати Visa/MasterCard та іншого.
 3. Об'єм наповнення

На бюджет проекту можуть вплинути:

 1. Складні анімації чи покупка фотографій.
 2. Налаштування аналітики.
 3. Інтеграція із соціальними мережами.
 4. Тестування А/В.

Для детального ознайомлення з пропозиціями студії варто переглянути прайс на послуги або уточнити моменти, що цікавлять, зв'язавшись з менеджером. Для розрахунку точної вартості вашого сайту, можна завантажити та заповнити спеціально підготовлений бриф.

надіслати запит
Цікавить розробка сайтів або послуги інтернет-маркетингу? Заповніть форму нижче та надішліть заявку на прорахунок
На вказаному номері є: ;
відгуки клієнтів

Great team to work with Although we hit some difficulties due to complexity of the work but we manage to finish the job with excellent result

Dilan M.R. Roshani, Iraq, Baghdad

Оценка 5

good with the first part of the website, but too long time to get it done. If you want more information contact me.

Vincenzo Morandi,

Оценка 3

Small Drupal task, well executed, good communication!

Tobias H., Austria, Vienna

Оценка 5

Fantastic jobs! Very good attitude. Will hire him again.

Jack Chan, Australia, Canberra

Оценка 5

Excellent job, will definitely work with him again

Ihor Kyselov, USA, Boston

Оценка 5

Excelente work

Martin, Italy, Roma

Оценка 5

Great to work with, will go beyond the task that you needed done

Eldar Makhmudov,

Оценка 5

This group completed the entire task of coding a pre-designed website into the final product. Was able to complete all follow up tasks and enhancements in a timely manner. Will use again.

Dale Klynhout, Australia, Sydney

Оценка 5

After few weeks and several freelancer trials. I was able to hire msgroup and he was able to help me get this project done. It was very good meeting this person and I am now able to complete this project. Good A++ Freelancer Highly recommended

Faizal Johnson, USA, Houston

Оценка 5

This is our 2nd project together. I will hire them on the next project as soon as needed.

Patrick Edmond, Republic of Moldova, Kishinev

Оценка 5

ru