1. MSGROUP /
  2. Створення корпоративного сайту

Створення корпоративного сайту під ключ

За допомогою корпоративного сайту керівництво компанії зможе одночасно вирішити кілька важливих бізнес-завдань, адже повноцінне представництво фірми в мережі сприяє швидкому пошуку нових клієнтів, а також покращує взаємодію з партнерами. Подібні проекти формують високий імідж підприємства, що дозволяють максимально продуктивно реалізовувати товари чи послуги. Особистий сайт компанії – це ефективний інструмент, без якого неможливо обійтися у вік сучасних технологій, замовивши розробку у нас, клієнт отримує продукт на основі новітніх тенденцій з урахуванням загальноприйнятих вимог.

Створення корпоративного сайту у веб-студії ґрунтується на досвіді команди, за 15 років роботи фахівцям вдалося визначити та сформувати чіткий план для успішної реалізації проекту. Буквально через 30 днів ваша компанія почне стабільно розвиватися у мережі за допомогою розробленого сайту.

Особливості процесу оформлення сайту

Родзинкою корпоративної платформи можна назвати багатозадачність, на ресурсі представлені товари, послуги, прайс-листи, документація технічного характеру та важлива інформація для користувача. Розробка сайту підійде тим людям, які ведуть бізнес за декількома напрямками та власниками маленьких компаній, які планують найближчим часом розвиватися. Експерти не радять замовляти корпоративний сайт тільки фірмам, що з'явилися, адже вони могли ще не визначитися з цільовою аудиторією та перевагами перед конкурентами. Подібні підприємства починають із замовлення Landing page або сайту візитки, що допомагає провести детальний аналіз обраної ніші та вивчити поведінку користувачів щодо послуги або продукції, які надає компанія.

Вартість створення корпоративного сайту у Києві

При співпраці з веб-студією MSGROUP ціна за розробку стартуватиме від 1200 у.о., але кінцева сума безпосередньо залежить від обсягу та складності роботи, наявності індивідуальних функцій, а також особистих переваг замовника. У вартість не входитимуть послуги просування, оренда доменного імені та хостинг, на ціну здатні вплинути:

  1. Кількість дизайн-макетів внутрішніх сторінок, створення логотипу та фірмового стилю.
  2. Складність функціоналу сайту. Наприклад, калькулятор вартості послуг на сайті може мати різну складність та вартість реалізації.
  3. Створення динамічних елементів на етапі верстки.
  4. Об'єм наповнення.
  5. Інтеграція із зовнішніми сервісами, такими як соціальні мережі, 1С, маркетплейси та ін.

Основні відмінності від конкурентів

Розробники гарантують повну унікальність контенту, робота починається з дизайну та закінчується наповненням сайту інформацією, серйозний підхід до процесу позитивно позначиться на пошукових системах для отримання органічного трафіку, а клієнти оцінять якість послуг.

Безперебійна робота ресурсу не менш важлива, наша CMS платформа функціонує без помилок і буде заточена лише під вимоги вашого корпоративного сайту, а разом із нашим VPS хостингом, сайт радуватиме власника високою швидкістю навіть при критичних навантаженнях.

Користувачі оцінять зручність і комфорт, навігація ретельно продумується фахівцями, будь-яку цікаву інформацію вдасться відшукати всього не більше ніж у 3 кліки.

Потенційних клієнтів фірма не втратить завдяки адаптивній версії сайту, адже контент правильно відображатиметься незалежно від діагоналі екрана пристрою та браузера.

Для замовлення розробки достатньо здійснити дзвінок, консультація з питань безкоштовна.

надіслати запит
Цікавить розробка сайтів або послуги інтернет-маркетингу? Заповніть форму нижче та надішліть заявку на прорахунок
На вказаному номері є: ;
відгуки клієнтів

Thanks for your job. Good website was created and communication was also very good, what is very important. I will surely hire you again for my next projects. Thanks. Vince

Vincenzo Morandi, Switzerland, Geneva

Оценка 5

Excelente work

Martin, Italy, Roma

Оценка 5

Good communication. Good work.

KOTNIS. Software Developer, Poland, Wroclaw

Оценка 5

The first part of the work was done well. If you want more information contact me

Vincenzo Morandi,

Оценка 3

Great team

Aharon (Henry) Elgrissy, USA, Los Angeles

Оценка 5

Great to work with, will go beyond the task that you needed done

Eldar Makhmudov,

Оценка 5

good with the first part of the website, but too long time to get it done. If you want more information contact me.

Vincenzo Morandi,

Оценка 3

Small Drupal task, well executed, good communication!

Tobias H., Austria, Vienna

Оценка 5

This is our 2nd project together. I will hire them on the next project as soon as needed.

Patrick Edmond, Republic of Moldova, Kishinev

Оценка 5

Once again. Great Working together on this project. We are please with result msgroup was able to get us. The price and communication was good. We are hoping for a long working relationship. Good A++

Faizal Johnson,

Оценка 5

Месенджери

Ел.Пошта

ru