1. MSGROUP /
 2. Блог /
 3. Повний чек-лист SEO Аудиту /

Повний чек-лист SEO Аудиту

Повний чек-лист SEO Аудиту

Аудит сайту є одним із, якщо не найважливішим завданням, з яким ви зіткнетеся, працюючи над сайтом. Коли ви будете проводити аудит, ви повинні бути впевнені, що нічого не пропустили. Кращий спосіб переконатися, що аудит включив всі потенційні питання, є складання списку всіх, коли-небудь виникли проблем, які були знайдені на сайті.

Це те, що ми робимо в MSGROUP - і ми робимо безліч аудитів сайтів. Щоразу ми знаходимо щось нове, що є невідповідним, ми додаємо цю проблему в чек-лист, щоб бути впевненими, що це буде вирішено наступного разу.

Що охоплює наш аудит?

Наш аудит охоплює такі розділи:

 • Google Аналітика
 • Пошукова консоль Google
 • Міжнародний SEO
 • Мобільний SEO
 • Внутрішній SEO
 • Швидкість сайту
 • Структура сайту
 • Технічний SEO (збір і індексування)
 • Картки сайту XML
 • Структуровані дані

Усередині кожного розділу є свої підрозділи. Наприклад, технічний розділ включає:

 • Канонічні імена хостів
 • Критерії
 • Маскування
 • Дружність веб-сайту до пошукових систем
 • Дублювання контенту
 • Розбиття тексту на сторінки
 • Перенаправлення
 • META теги

Деякі аспекти на сайті висвітлюють такі проблеми, які вимагають подальшого дослідження, на відміну від моментів, які будуть виправлені протягом самого аудиту. Наприклад, ми не робимо повної перевірки та плану Інформаційної Архітектури під час вивчення структури сайту. Тим не менше, якщо ми знайдемо проблеми зі структурою сайту, ми плануємо подальший план робіт, щоб виправити помилки. Іншим прикладом є те, якщо ми знайдемо багато проблем із дружністю сайту до пошукових систем.

Потім ми можемо почати планування в лог-файлі, щоб побачити, як пошуковий движок насправді бачить сайт. Або, якщо аудит висвітить велику різницю між індексованим URL і числом URL, що отримує органічний трафік, ми розплануємо більше аудиту контенту сайту.

Рейтинг життєздатності сайту

Одним важливим пунктом нашого аудиту сайту є рейтинг життєздатності. Ми ставимо пріоритети кожній проблемі за шкалою від 0 до 3, чому поставили рейтинг 0 це щось дуже термінове, а рейтинг 3 це щось, що можна поправити, коли більш пріоритетні проблеми будуть вирішені.

По завершенню аудиту, буде згенерований рейтинг життєздатності сайту, ґрунтуючись на тому, чи пройшов сайт чи різні перевірки. Цей рейтинг дозволяє зрозуміти наскільки добре сайт реалізований (ви можете знайти це у вкладці "Рейтинг" у таблиці Google):

Ми поділили рейтинги життєздатності сайту на наступні категорії:

Рейтинг життєздатності

Опис

0 – 25%

Не схоже, що сайт створювався з перспективою SEO. Вийти на високі рейтинги буде складно без значних робіт із внутрішньої оптимізації сайту.

25 – 50%

Сайт дотримується кількох добрих принципів, але в ньому є кілька значних проблем, які не дозволяють сайту втілити свій потенціал.

50 – 75%

Найкращі принципи SEO були прийняті у кількох областях. З додатковими покращеннями сайт зможе досягти набагато кращих пошукових результатів. Ми не бачимо повної вигоди кампаній із внутрішньої оптимізації.

75 – 100%

Сайт був створений за кращими принципами SEO. Може бути кілька областей, які треба поліпшити, щоб побачити невелике збільшення результатів. Ми отримаємо велику вигоду від кампаній із внутрішньої оптимізації.

Це особливо корисно для користувачів, які не дуже обізнані з приводу SEO. Шкала, що відображає як добре сайт оптимізований, спростить багато речей і дозволить користувачеві зрозуміти, наскільки його сайт далеко від того, щоб бути технічно ідеальним.
 
надіслати запит
Цікавить розробка сайтів або послуги інтернет-маркетингу? Заповніть форму нижче та надішліть заявку на прорахунок
На вказаному номері є: ;
відгуки клієнтів

This group completed the entire task of coding a pre-designed website into the final product. Was able to complete all follow up tasks and enhancements in a timely manner. Will use again.

Dale Klynhout, Australia, Sydney

Оценка 5

Very professional and skilled.

Trevor Davenport, USA, New York

Оценка 5

good with the first part of the website, but too long time to get it done. If you want more information contact me.

Vincenzo Morandi,

Оценка 3

MSGROUP was able to complete the job at good rate... I am planning on working on more projects later. A++

Faizal Johnson,

Оценка 5

Great team to work with Although we hit some difficulties due to complexity of the work but we manage to finish the job with excellent result

Dilan M.R. Roshani, Iraq, Baghdad

Оценка 5

Excellent job, will definitely work with him again

Ihor Kyselov, USA, Boston

Оценка 5

After few weeks and several freelancer trials. I was able to hire msgroup and he was able to help me get this project done. It was very good meeting this person and I am now able to complete this project. Good A++ Freelancer Highly recommended

Faizal Johnson, USA, Houston

Оценка 5

All the questions were handled professionally. Always updates about how the work goes. We will continue the cooperation for further maintenance and new features to be implemented.

Patrick Edmond, Republic of Moldova, Kishinev

Оценка 5

Small Drupal task, well executed, good communication!

Tobias H., Austria, Vienna

Оценка 5

Good work! Just as ordered

Martin,

Оценка 5

ru