1. MSGROUP /
  2. Блог /
  3. 16 надзвичайно корисних розширень Chrome для розробників /

16 надзвичайно корисних розширень Chrome для розробників

16 надзвичайно корисних розширень Chrome для розробників

Більшість розробників зберегли Google Chrome як основний браузер. Робота з Chrome пропонує доступ до величезного сховища розширень та інструментів Chrome, які роблять наші повсякденні завдання менш рутинними. З вбудованим інструментом розробника здається, що додаткові інструменти більше не потрібні. Тим не менш, я хотів би представити вам 16 найкращих розширень Google Chrome для розробників.

1. Usersnap

Розширення Usersnap для Chrome дозволяє захоплювати та коментувати будь-яку веб-сторінку прямо у браузері. За допомогою цього розширення Google легко залишати візуальні відгуки про прототипи або повідомляти про помилки.

Usersnap

А всі створені скріншоти та записи екрану зберігаються безпосередньо на панелі керування вашим проектом, що робить відстеження помилок та зворотний зв'язок дуже простим процесом!

Usersnap – відзначений нагородами інструмент відстеження помилок та зворотного зв'язку, представлений Inc., Forbes, Techcrunch та The Huffington Post. Його люблять такі компанії як Google, Facebook, Microsoft, які щодня використовують Usersnap для спільної роботи над веб-проектами.

2. Web developer

Розширення веб-розробника для Chrome додає невелику панель інструментів із різними доступними інструментами. Початкова концепція розширення Chrome для розробників прийшла з панелі інструментів розробника PNH.

У веб-розробників розширень Google є багато зручних інструментів, які розробник може використовувати у своїй повсякденній роботі як для дизайнерів, так і для програмістів. Він дозволяє робити набагато більше, ніж стандартний Chrome Inspector, наприклад, легко додавати контури до елементів, просто клацаючи мишею, відображаючи лінійки, знаходячи всі непрацюючі зображення на сторінці і багато іншого.

Web-developer chrome extension

3. Hiver

Це інструмент, який допомагає командам управляти груповими поштовими скриньками, такими як engineering@ і bugs@, прямо з Gmail. За допомогою Hiver критичні електронні листи, що стосуються ескалації підтримки та інших проблем з технічними помилками, що надходять у ці поштові скриньки, можуть автоматично призначатися окремим розробникам та відстежуватись в режимі реального часу до моменту вирішення.

Hiver

4. f19N Obtrusive Live Test

Це розширення Chrome для розробників являє собою ізольоване середовище тестування веб-сторінок, що розширюється. Це дозволяє розробникам тестувати всі сторінки на заздалегідь визначені рекомендації, такі як SEO або веб-продуктивність. Створити випробування самостійно дуже просто.

Ви отримуєте прямий візуальний зворотний зв'язок та бачите, що відбувається у браузері під час завантаження сторінки та життєвого циклу рендерингу.

f19N

5. Window Resizer for Developer

Розширення Window Resizer дозволяє змінювати розмір вікна браузера на льоту. При натисканні на значок у рядку меню відкривається меню з розмірами вікон, які можна налаштувати. Що приємно в Window Resizer, так це те, що він пропонує можливість запускати його як спливаюче вікно, дозволяючи вам перемикатися між різними дозволами екрану і дивитися, чи ваші сайти працюють належним чином. Крім того, ви також можете повертати екран та налаштовувати пресети.

Window resizer

6. ColorPickEyedropper

ColorPick Eyedropper — це простий інструмент вибору кольору, який дозволяє вибирати значення кольору з будь-якої веб-сторінки.

Colorpicker

7. CSSViewer

CSSViewer — це простий браузер властивостей CSS. Він представляє плаваючу панель, яка повідомляє про ідентифікатор розділу, над яким знаходиться миша, а також про його шрифт, текст, колір, фон, рамку, розташування і атрибути ефектів. CSSViewer надав основну інформацію про CSS, яка вам потрібна швидко. Обов'язково встановіть це розширення Chrome.

CSS viewer chrome extension

8. Генератор тексту заповнювача

Генератор тексту "риби" робить те, що говорить його назва. Він забезпечує простий та швидкий спосіб створення тексту за замовчуванням. Безперечно, це швидкий виграш, якщо вам потрібен текст за замовчуванням як заповнювач.

Lorem ipsum generator

9. ActiTIME

ActiTIME Timer допомагає розробникам відстежувати робочий час безпосередньо з веб-браузера та веб-застосунків, таких як Jira. Він використовується компаніями та фрілансерами для аналізу продуктивності та контролю за ходом та прибутковістю проекту.

actiTIME

10. Ghostery

Ghostery — відмінне розширення Google, яке виявляє трекери, пікселі та будь-які інші вбудовані фрагменти на веб-сайті. Ви відразу бачите, які плагіни та трекери встановлені на сторінці, яку ви відвідали. Крім того, Ghostery дозволяє захистити вашу конфіденційність. Для цього розширення Chrome не потрібна реєстрація або авторизація.

Ghostery

11. Wappalyzer

Подібно до Ghostery, розширення Wappalyzer для Chrome дозволяє ідентифікувати програмне забезпечення, встановлене на будь-якому конкретному веб-сайті. Він розкриває технології та CMS, платформи електронної комерції, веб-сервери, фреймворки JavaScript та встановлені інструменти аналітики.

Wappalyzer

12. IE Tab

Вам потрібно провести ручне тестування в IE, і ви не хочете встановлювати всілякі версії Internet Explorer? Ознайомтеся з розширенням IE Tab для Chrome, яке емулює IE, використовуючи механізм рендерингу IE безпосередньо у Chrome. Ви можете протестувати свій веб-сайт для IE6, IE7, IE8 або IE9 прямо у браузері Chrome.

На жаль, розширення IE Tab Chrome зараз доступне тільки для Windows.

IE Tab расширение

13. SiteSpider

Якщо вам потрібно знайти непрацюючі посилання на вашому сайті та ви хочете обмежити пошук у певному каталозі, вам потрібен Site Spider.

Site Spider

14. SessionManager

Коли ви працюєте в Інтернеті, керування вкладками браузера — чудова навичка. Session Manager — це розширення для Chrome. Він зберігає ваш стан перегляду та дозволяє вам повторно відкрити сеанс пізніше. Це особливо корисно, якщо ви відкриваєте ті самі веб-сторінки знову і знову.

Менеджер сессий от Хром

15. Очистити кеш

Це надзвичайно корисне розширення Chrome дозволяє очистити кеш із панелі інструментів. Він працює «за лаштунками», тобто немає спливаючих вікон або діалогів підтвердження, які могли б відвернути вас. Він налаштовується в залежності від того, скільки даних ви хочете очистити, включаючи кеш програм, завантаження, файлові системи, дані форм, історію, локальне сховище, паролі та багато іншого.

Расширение для очистки кэша браузера для Хром

16. JSONView

Як розробник, який працює з RESTful API, читання необроблених даних JSON у браузері може бути досить незручним. Набагато простіше читати JSON у вигляді дерева, ніж у необробленому вигляді. Розширення Chrome JSONView допомагає переглядати документи JSON у браузері.

JSON просмотрщик для браузера Chrome

Висновок

Розширення або надбудови Chrome для Chrome – це невеликі програмні програми, в яких представлені нові функції, які роблять роботу в Інтернеті зручнішою. Вони дозволяють користувачам налаштовувати функціональність та зовнішній вигляд браузера відповідно до своїх особистих уподобань. Розширення коду зазвичай виконуються з використанням багатьох мов програмування, включаючи JS, HTML та CSS.
 
надіслати запит
Цікавить розробка сайтів або послуги інтернет-маркетингу? Заповніть форму нижче та надішліть заявку на прорахунок
На вказаному номері є: ;
відгуки клієнтів

Very professional and skilled.

Trevor Davenport, USA, New York

Оценка 5

Ivan was positive, right from the start. He showed confidence and assured us from Day One, that he and his team would be able to complete the given task and get the desired results with the in the stipulated time frame. These guys are very professional people and I would highly recommend other employers to hire them. We are very happy with the way they have dealt with the project. Thanks MSGROUP

Bob, Singapore

Оценка 5

MSGROUP was able to complete the job at good rate... I am planning on working on more projects later. A++

Faizal Johnson,

Оценка 5

After few weeks and several freelancer trials. I was able to hire msgroup and he was able to help me get this project done. It was very good meeting this person and I am now able to complete this project. Good A++ Freelancer Highly recommended

Faizal Johnson, USA, Houston

Оценка 5

very good team, all tasks where completed like adviced

Webdesign reselling agency, Italy, Roma

Оценка 5

Very professional and easy to work with. Will hire again as needed and certainly recommend to others!

Trevor Davenport, USA, Chicago

Оценка 5

Once again. Great Working together on this project. We are please with result msgroup was able to get us. The price and communication was good. We are hoping for a long working relationship. Good A++

Faizal Johnson,

Оценка 5

The first part of the work was done well. If you want more information contact me

Vincenzo Morandi,

Оценка 3

Great team to work with Although we hit some difficulties due to complexity of the work but we manage to finish the job with excellent result

Dilan M.R. Roshani, Iraq, Baghdad

Оценка 5

Good work! Just as ordered

Martin,

Оценка 5

ru