1. MSGROUP /
  2. Блог /
  3. 10 Трендів Веб-Дизайну 2017 /

10 Трендів Веб-Дизайну 2017

10 Трендів Веб-Дизайну 2017

1. Завершення епохи традиційного веб-дизайну

Концепція традиційного веб-дизайну вже не актуальна. Або як зазначив Eric Meyer у недавньому випуску журналу Offscreen, він перестав називати себе веб-дизайнером, тепер він називає себе досвідченим дизайнером.

У традиційному веб-дизайні, сенс дизайну був у тому, щоб зробити технічний вигляд сайту привабливим для аудиторії. Веб-дизайн – це більше. Він переріс у щось більше.

Веб-дизайнери (або досвідчені дизайнери) більше не роблять веб-сайти просто "виглядають красиво". Швидше, вони повинні думати про можливість взаємодії з користувачем.

2. Інтерактивний UI

2016 року був знаменним роком для інтерактивних інтерфейсів. Або як сказав засновник хеш-тегу і бувалий Googler Кріс Мессіна,

"2017 рік буде роком інтерактивної комерції."

Кріс згадав, що люди будуть взаємодіяти з компаніями, сервісами та ботами використовуючи чат, повідомлення та інші натуральні мовні інтерфейси.

Платформи обміну повідомленнями (такі як Slack, Facebook Messenger або WeChat) випереджають соціальні мережі та завантаження додатків, компанії починають думати про способи використання цієї зміни.

conversational ui design trend 17

Тому дизайн інтерактивних інтерфейсів користувача (наприклад, веб-сайтів) стане все більш і більш важливим предметом для обговорення у веб-дизайнерів у 2017 році.

conversational ui 2017 trends web design

Досі є багато невирішених питань, але можна запевняти, що інтерактивні інтерфейси та їх використання стане великою темою для обговорень у 2017 році.

3. GIFи та інші анімації

Багато веб-сайтів та програм використовують анімації вже досить давно. Нічого нового в тому, що GIF стануть масовою тенденцією.

Як повідомив Ash із Buffer:

“GIFи чудові. І вони зараз використовуються скрізь.”

Вбудовані в Facebook і Twitter, GIF також можуть бути використані для вашого веб-дизайну.

Але не перестарайтеся у використанні – вони працюють добре для привернення уваги користувача. GIFи дозволяють вам надати більш багатий інтерфейс користувача продукту, пояснити робочий процес або просто показати як направляти ваших користувачів.

З декількома інструментами створення GIF (такими, як Photoshop, Giphy або record.it), веб-дизайнери не обмежуються в процесі дизайну.

4. Наступне покоління чуйного дизайну

Чуйний дизайн буде продовжувати домінувати, тому що це один із найефективніших способів досягти гарного UX.

CSS медійні запити надають веб-сайтам гнучкість і дозволяють їм налаштовуватися відповідно до пристрою, за допомогою якого користувач зайшов на сайт.

У квітні 2016 року Google змінив свій алгоритм ієрархії, щоб ставити в пріоритет сайти з оптимізованим контентом і тому наступного року буде помітно, що компанії поспішають підвищити свій рейтинг у Google.

Як розробники веб-сайтів ми повинні прийняти цей факт, що немає універсального підходу для всіх можливих ситуацій. Я вірю, що, пропонуючи меншу кількість варіантів, менше чуйних режимів відображення, конверсії цих веб-сайтів збільшаться.

web design trends 2017

5. Мінімалістичний веб-дизайн

Мінімалізм виходить на повністю новий рівень у 2017 році, тому замість того, щоб дивуватися тільки на головній сторінці, користувачам буде презентована “карта”.

Це початкові пункти, які є ключем до додаткової інформації. Включаючи сам сайт, багаторазові карти також можуть використовуватися, щоб візуально запропонувати тематику та зацікавити користувача клікнути.

netflix web design trends

Netflix - це приклад сайту, який почав використовувати карти з великим успіхом, зображення дають більше інформації про шоу або фільм, ніж коротка біографія і займають менше місця. Цей мінімалізм також підходить для меню та навігації, і те й те настільки просто, наскільки можна.

В основному, люди хочуть не громіздкі, прості та візуально роз'яснюючі веб-дизайни.

6. Візуалізація даних

Дані та аналітика зараз більш важливі ніж будь-коли і зараз великі бренди пропонують своїм користувачам можливість побачити статистику для них самих.

Презентація даних візуальними способами покращує взаємодію користувача з інформацією. Особливо корисно те, що допомагає користувачеві зрозуміти уявлення інформації, наприклад кольорові таблиці, які можна створити, використовуючи tableau, дуже привертають увагу користувача.

data visualization design trend

7. Менше за шаблонні фотографії, більше достовірності.

Є дуже цікавий тренд веб-дизайну, що не вимагає нагадування. Він дуже простий та цікавий.

За останні пару місяців, коли я переглядав веб-сторінки, я помітив зменшення кількості шаблонних фотографій на сайтах. Як люди, ми воліємо бачити зроблені на замовлення зображення, які дійсно відносяться до компанії або бізнесу, ніж зображення, що нічим не виділяються.

Також у мене є почуття, що веб-дизайнерам краще взагалі не використовувати зображення, ніж використовувати шаблонні фото.

Фотографія - це форма мистецтва, але вона трохи загубилася за останні кілька років. Але в 2017 році вона повертається і стане більш актуальною, ніж раніше. Головне це пам'ятати, що сайт служить цілі і відповідно, все що в ньому присутній, включаючи зображення, має також служити його головній цілі.

Фотографії вашого персоналу (команди) також популярні – бренд повинен уособлюватись.

web design trends 2017

Скріншот наших друзів у Codeship

Стають популярними не тільки достовірні зображення. Комікси, комічні очеси та інші ілюстрації також. Особливо серед технічних спільнот комічні очеси можуть бути чудовим форматом для обговорень якоїсь теми або пояснення чогось у деталях.

8. Матеріальний дизайн

Матеріальний дизайн був розроблений Google за останні роки і став постійно використовуватися в їхніх програмах, включаючи Gmail, Google Maps, Google Drive та Youtube.

Матеріальний дизайн став використовуватись у невеликих кількостях починаючи з 2013 року, але набрав популярності лише у 2015 році.

Цей вид дизайну дозволяє користувачеві зрозуміти зміст і важливість веб-сторінки, звертаючи увагу на різні області під час руху по сайту і відповідаючи на його дії. Це називається матеріальний рух. У матеріальному дизайні використовуються геометричні фігури для візуального покращення сайту, створення глибини та реалізму. Це стає все більш популярним у всій мережі завдяки “живому” статусу, гнучкості та компактності на всіх пристроях.

На даний момент відбувається активна дискусія щодо Матеріального дизайну та його майбутнього.

Щоб дізнатися більше про Матеріальний дизайн, почитайте презентацію Google.

9. Великі лендінги

Є аргументи за і проти веб-сайтів, що довго прокручуються. Зараз ми бачимо все більше і більше веб-сайтів, що довго прокручуються, в основному завдяки успіху візуально бездонних веб-сайтів таких як Facebook, Twitter або Instagram.

Facebook, Twitter та Instagram дозволяють користувачам скролити годинами, постійно бачачи новий контент. Як людська раса ми привчені діяти. Багато сайтів змінюють традиційні меню та вкладки, укладаючи весь контент в одну довгу сторінку. Сайт може бути розбитий на зображення, текст і відео, щоб користувач відчував захоплення.

Краще продовжуйте скролити.

10. Текст стає більшим.

Тексти мають тенденцію стає більше та жирніше.

Вже у 2016 році ми бачимо, що дизайни збільшуються у розмірі та не відповідають прийнятим раніше стандартам, і цей тренд найближчим часом не припиниться.

Бренди стають більшими, більш візуально-привабливими і навіть повноекранними. До цікавих та яскравих шрифтів будуть додані динамічні кольори та текстури для створення загального “wow” ефекту.

typography web design trends 2017

Скриншот victoryjournal.com

Очевидно, що текст призначений як для притягнення, так і для утримання уваги користувача. Великі тексти можуть бути ефективно використані щоб роздробити сітку, особливо якщо сайт - це сторінка, що довго прокручується.

Підсумуємо

Ми вважаємо, що все, що сказане в цьому списку дуже чудово, чому б не спробувати використовувати кожен пункт цих трендів на вашому новому веб-сайті.
 
надіслати запит
Цікавить розробка сайтів або послуги інтернет-маркетингу? Заповніть форму нижче та надішліть заявку на прорахунок
На вказаному номері є: ;
відгуки клієнтів

Ivan was positive, right from the start. He showed confidence and assured us from Day One, that he and his team would be able to complete the given task and get the desired results with the in the stipulated time frame. These guys are very professional people and I would highly recommend other employers to hire them. We are very happy with the way they have dealt with the project. Thanks MSGROUP

Bob, Singapore

Оценка 5

Fantastic jobs! Very good attitude. Will hire him again.

Jack Chan, Australia, Canberra

Оценка 5

Excellent job, will definitely work with him again

Ihor Kyselov, USA, Boston

Оценка 5

Very professional and easy to work with. Will hire again as needed and certainly recommend to others!

Trevor Davenport, USA, Chicago

Оценка 5

good with the first part of the website, but too long time to get it done. If you want more information contact me.

Vincenzo Morandi,

Оценка 3

Very professional guys, they helped me to save a lot of money and now my site has amazing traffic. I become a regular costumer for MSGROUP and from now one they managing my site.

Bronislav Teplitskiy, USA, Seattle

Оценка 5

Thanks for your job. Good website was created and communication was also very good, what is very important. I will surely hire you again for my next projects. Thanks. Vince

Vincenzo Morandi, Switzerland, Geneva

Оценка 5

MSGROUP was able to complete the job at good rate... I am planning on working on more projects later. A++

Faizal Johnson,

Оценка 5

The first part of the work was done well. If you want more information contact me

Vincenzo Morandi,

Оценка 3

After few weeks and several freelancer trials. I was able to hire msgroup and he was able to help me get this project done. It was very good meeting this person and I am now able to complete this project. Good A++ Freelancer Highly recommended

Faizal Johnson, USA, Houston

Оценка 5

ru